Kniha návštěv

Houba

Novic 07.12.2013
Ahoj, moc pěkný web. Snad nevadí, když přidám vtípek ze školního prostředí:
Tři žáci stojí za trest na chodbě.
"Co jste provedli?" ptá se inspektor.
První povídá: "Já jsem chtěl hodit houbu z okna."
Druhý: "Já také."
"A co Ty?"
"Já jsem Josef Houba."
další o škole: https://www.vtipy.net/index.php?vtipy=14

Re: Houba

Radek Kuchař 09.12.2013
Ahoj :o)
Děkuji za výborný příspěvek, protože je to tak :o) ..humor a radost ze života je nejlepší recept na šťastný a spokojený život.
..a také velmi děkuji za pěkný odkaz :o)

yanchee 16.07.2013
Pan Staněk objevil Ameriku...

skvělý web:)

Simona Mandulová 30.04.2013
Dobrý den,
opravdu úchvatné, žasla jsem! velká poklona pro vás váš pohled na svět je úžasný. Píšete sem pravdu a to se mi líbí :)

Re: skvělý web:)

RADEK KUCHAŘ 05.05.2013
..MOC VÁM DĚKUJI ZA VAŠE PĚKNÁ SLOVA :o) SRDEČNĚ ZDRAVÍM Z BRNA, MĚJTE SE KRÁSNĚ :o)

díky

Irena 08.03.2013
Chtěla bych poděkovat autorum za tento hezky web. Hodne chodím např. na blog Orgoneta apod, ale na Vasich www jsem dnes strávila hodne času a budu se moc ráda vracet. Máte tady mimo jiné krásné odkazy na filmy, muziku..
I já jsem jižní Moravanda a tak nemohu nedoporučít krásnou knihu o Moravě.
Je to Země Morava a její zamlčená vznešenost a krása od Jarmily Grobcové. Nádhera a skutečná historie. Moc hezky se čte.
Děkuji a posílám Lásku a Světlo a at se Vam daří ♥ Irena

Re: díky

RADEK KUCHAŘ 11.03.2013
..velmi děkuji :o) Byl jsem teď o víkendu pracovně mimo domov a neměl jsem, krom několika minut, přístup na internet. O to větší jsem měl radost z Vašich krásných slov, když jsem si je dnes měl možnost v klidu přečíst.
Velký dík ovšem vlastně patří Vám a všem ostatním, protože většina tipů a příspěvků vzniká především díky Vám, Vy jste zde uváděni jako "ZDROJ" a Vy vlastně spoluvytváříte tyto stránky. Také plánuji mít více svých vlastních příspěvků, ale převážná část bude vždy od Vás :o) Rád upozorňuji na šikovné a uvědomělé bytosti. Také mám radost a děkuji za tip na krásnou knihu (..už jsem ji přidal do záložky "Úžasné knihy") PS: Orgonet mám také rád a hodně často ho navštěvuji. Je to výborný zdroj inspirace. Mějte se hezky, srdečně zdraví a velice děkuje Radek Kuchař :o)

vdaka autorovi stranky

ludmila 08.03.2013
namiesto televizie rada brazdim po internete a som velmi rada, ked sa dopracujem k strankam podobnym tejto. siroke spektrum informacii o ktorych by malo vediet cim viac ludi. dakujem za skvele clanky a videa.
s laskou ludmila

Re: vdaka autorovi stranky

RADEK KUCHAŘ 11.03.2013
:o) Máme zcela stejný náhled na život a dění kolem. Souhlasím a velmi se ztotožňuji s tím, že je nutné sdílet důležité informace, aby mohli lidé prohlédnout (..jak je symbolicky uvedeno i v záhlaví webu): "Láska, Život, Cesta, Poznání, Uvědomění, Proměna.." Jste všichni moc fajn, děkuji za podporu a všechny Vaše úžasné tipy. Jsem na cestě, stejně jako Vy :o) Krásné dny, plné nových objevů a lásky přeje Radek Kuchař