17.06.2014 23:30

Odkaz na článek je ZDE.

téma: Nebezpečí překřížených nohou --- Zdroj: https://karolinaloskotova.blog.cz/, Autor: Alue K. Loskotová

INDIGO 06.01.2015
NĚCO O BLOGU ALUŠI KAROLÍNY LOSKOTOVÉ

Film Matrix říká, že každý náš pocit může být falešný - je to totiž jen nervový signál.
Věřící lidé holdují falešným pocitům a žrouti blogu Karolky Alue také!

Na tomto blogu je něco pravdy:
1. vakcíny jsou skutečně jedovaté, jelikož se do nich záměrně přidává jed hliník který vraždí lidské buňky, což má podněcovat imunitní systém
2. zubní pasta s fluorem je skutečně jedovatá, fluor není biogenní a je to neurotoxin
3. geneticky modifikované plodiny jsou skutečně jedovaté, protože si díky novým genům sami vyrábí pesticidy, které jsou jak známo jedovaté
4. jídlo z mikrovlnky její vůbec chutné a je po něm těžko

A pak tu jsou velké lži:
1. lži o zázračných účincích čumení se do slunce
2. lži o léčbě rakoviny pomocí jedné sody
3. lži o vesmírné energii, která nás má všechny spasit, aniž bychom hnuli prstem. Stačí tupě věřit tomu, že budeme spaseni a budeme spaseni.
4. lži o tom , jak jsou v každém pokoji desítky víl a další desítky andělů (snaha manipulativně vyvolat dobrý pocit u lidí s představivostí a převést lidi do pasivity)
5. lži o tom, jak by jsme mohli žít ve vyšší dimenzi, kdyby jsme jen trochu tupě věřili v Energii z Vesmíru

A všechny lži vytváří "duchovně vyspělá" Alue Karolka Hranolka Loskotová, jejíž duchovní vyspělost dokazuje její arogance, namyšlenost, nadutost, agresivita a neschopnost přijímat jakoukoliv kritiku, cenzura kritiky a ochrana vulgárních patolízalů, stejně jako potřeba neustále s někým manipulovat.

Alue Katolína Loskotová se snaží o vzkříšení sekty Vesmých lidí, která má již špatné jméno, v nové podově. Alue Katolína Loskotová vede sektu Vesmírné energie!

Pokud má někdo pocit, že se mu vyléčila rakovina citrónem, tak to nebyla rakovina - lékaři mají tendenci označit za rakovinu každou bouli.
Rakovina se NEDÁ vyléčit ani citronem ani jednou sodou!!!!!!!!!!!!!!

Zcela určitě Karolka Aluelka nikdy nekomunikovala s andělama, leda tak s padlýma...

-------

cituji "Církve nebo sekty mají dobré informace, bohužel manipulují více než vyučují. Doporučuji obezřetnost, jelikož osamocená černá ovce bývá také snadnou kořistí duševních manipulátorů. "
Karolka Aluelka je zrovna jedním z těch manipulátorů a vede sektu Vesmírné energie!

------

Proč se Karolka jmenovala Karolka a teď už Alue?
Protože Anakin Skywalker také změnil jméno na Darth Vader, když přešel na temnou stranu!!!!

-------

Jsem indigo.

Deset atributů indigových dětí

Přicházejí na svět s vědomím královské důstojnosti a často tak jednají.
ANO
Uvědomují si, že "jsou hodny toho, že mohou být zde", a jsou překvapeny, že druzí tento jejich pocit nesdílejí.
NE, nemyslím si, že jsem hoden být tady v pekle na zemi.
Vědomí vlastní hodnoty není pro ně velkým problémem.
ANO
Mají potíže s autoritou (bez možnosti výměny názorů, diskuse či volby).
ANO - proto mám potíže s arogantní samolibou a nadutou autoritou Alušou K. Loskutovou
Některé věci jednoduše nedělají, například čekání ve frontě je pro ně nesnesitelné.
ANO
Jsou frustrovány systémy, jež jsou zaměřené rituálně a nevyžadují kreativní myšlení.
ANO - Aluša je zrovna zaměřená rituálně.
Často nacházejí lepší způsoby, jak něco doma či ve škole udělat, takže vypadají jako "likvidátoři systému" (jsou v opozici vůči jakémukoli řádu).
ANO
Na první pohled se chovají asociálně, i když jsou mezi sobě rovnými. Jestliže kolem sebe nemají nikoho podobného smýšlení, uzavírají se do sebe s pocitem, že jim nikdo nerozumí. Ze společenského hlediska je pro ně školní docházka neobyčejně obtížnou záležitostí.
ANO
Nereagují na prostředky výchovy typu provinění a trest ("Počkej, až přijde táta domů a uvidí, cos udělal").
ANO - trest nic nemění na faktu, že jsem jednal správně.
Neostýchají se dát najevo své potřeby.
ANO.

Zdroj: Lee Carrolla a Jan Toberové - The Indigo Children - volný překlad Blanka Anfilovová

Takže pokud si Aluša myslí, že jsou indigo na její straně, tak nejsou!
Já jsem indigo a nejsem na její straně!

----------------------------------------------------

Zde silně manipulativní článek, kde Aluša K. Loskotová komunikuje s andělem. V komunikaci se dozvěděla super informaci, proto musela komunikaci zveřejnit na veřejném blogu, ale samotnou superinformaci vystřihla a zatajila. Obsah článku je tudíš nula, je to jen hromada bezobsažné omáčky. A jak to bývá u manipulací velmi časté s skoro pravidlem - je vedena formou rozhovoru.
Alušo K. Loskotová, můžeš si podat ruku s českými politiky! Manipuluješ na jejich úrovni!

No a pod článkem nesmí scházet... co jiného než obrázeček vesmírných lidí!
Sektu vesmírných lidí Aluša K. Loskotová v roce 2008 hodně propagovala a dnes na ni najednou nadává (asi se pohádala s Ivo A. Bendou) a dnes propaguje svojí vlastní sektu Vesmírné energie.
Avšak dodnes Aluša K. Loskotová používá obsah přejatý od Vesmírných lidí -- propagované andělé a víly kupříkladu.

-------------------------------------------------------

Aluša K. Loskotová nenávidí Dalajlámu

Alue | 4. března 2009 v 10:27
na dalajlámu to sedne. pěknej hajzl je to.

zdroj: 25. komentář pod tímto článkem :

---------------------------

ALUŠO, NA SVOU PREZENTOVANOU "DUCHOVNÍ VYSPĚLOST" JSI PŘÍLIŠ MNOHO ZAKOMPLEXOVANÁ !!!!!!
SPROSTĚ NADÁVÁŠ JEN ZA TO, KDYŽ NEKDO NECHCE ŽRÁT TVOJE NÁZORY.
MAŽEŠ SLUŠNOU KRITIKU. SPROSTÉ PŘÍSPĚVKY NAOPAK SCHVÁLÍŠ, PROTOŽE JE NAPSAL TVŮJ PATOLÍZAL.