Zvířátka jsou úžasné bytosti, "naši blízcí přátelé", kteří nás provází na naší životní cestě na této planetě

11.03.2013 10:40

Celý víkend jsem byl pracovně mimo domov a v sobotu jsem se od manželky po telefonu dozvěděl, že nám umřelo morčátko - "Badýsek". Opatrovatelkou a největší pečovatelkou mu tedy byla převším dcerka, ta si ho kdysi moc přála,  ..ale postupně stejně přirostlo k srdci celé rodině. Někdo se ušklíbne, obyčejné morče. "Badýsek" byl ale většinou první, kdo mě hlasitě vítal, když jsem odpoledne přicházel z práce a měl upřímnou radost, že mě vidí :o)  Díky němu jsem často měl hned lepší náladu a rychle zapomněl na tu špatnou. Takže pro mne to nebylo jenom nějaké malé domácí zvířátko, ale především "kamarád", ..a teď, když "není", si to uvědomuji mnohem více (..jak to tak bývá :o( ).

Dnes jsem kontroloval maily a protože "náhody neexistují", dostal jsem "shodou okolností" v jednom z nich od přítele m. tip na velmi pěkné a milé video o zvířátkách, .. a tak vznikl i celý tento příspěvek.

Pokud máte to štěstí a máte doma nějaké zvířecí bytosti, pečujte o ně s láskou a užívejte si to vzájemné přátelství a niterné obohacení :o) 

Zdroj: Steven Plischke

PS: ..zde je odkaz na mnoho dalších snímků se zvířaty: Krásná videa a dokumenty o přírodě a jejích obyvatelích

Diskusní téma: Zvířátka jsou úžasné bytosti, "naši blízcí přátelé", kteří nás provází na naší životní cestě na této planetě

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek