Vše je jinak

B777 24.07.2013
Autor článku není schopen sledovat skutečně vědecký přístup a tak symbolicky vylévá dítě s vaničkou. Vědu nahrazuje vírou a proto dochází k nesmyslným závěrům. On totiž odsuzuje vědu na základě svého uvěření hochštaplerům, kteří se za vědce vydávají. Dnes třeba psali o hormonu lásky. Tím ukázali, že o problematice nic nevědí. Věda má svým systémem kritiky moc tyto podvodníky odhalit, zatímco víra je slepá.

Například nesmysl o vaření jídla s láskou. Tím se vyznačovala moje bývalá! Nedalo se to jíst, ale bylo to s láskou. Já vařím, jak nejlépe umím a na lásku přitom nemyslím a jídlo je o moc lepší. Na iracionální článek se nedá racionálně odpovědět, protože víra vám dá SÍLU ZŮSTAT V BLUDU. Je to vaše rozhodnutí a mě nepálí. Jen by jste neměl ty bludy šířit jako světlo poznání.
Na to ale nemáte asi dost zodpovědnosti k jiným lidem. Vám stačí, že můžete něco šířit. Za život se s tímto přístupem setkávám neustále a nevede to k ničemu jinému, než že se pak válčí mezi různými skupinami se "ZARUČENOU PRAVDOU". jAKO MATERIALISTA VÁM MOHU VYSVĚTLIT I TO, JAK FUNGUJE TO MENTÁLNĚ DUCHOVNÍ VYLÉČENÍ!!!

Přidat nový příspěvek