Jak jsem již psal v úvodu název "Opravdová škola" má jen symbolický význam, tyto stránky nejsou ani blog, ani osobní nebo firemní web a ani nemám nějaké jiné zvláštní ambice. Vzniklo to celé tak, že už delší dobu nacházím na internetu velmi zajímavé články, videa atd., o kterých jsme potom s přáteli společně filozofovali a oni pak většinou chtěli vědět, kde to najdou, aby se na to mohli v klidu také podívat. Tyto tipy jsem jim tedy následně posílal na mail a oni byli spokojeni :o)  .. lépe jsme si potom rozuměli a mohli jsme vzájemně sdílet mnoho zajímavých a mnohdy pro nás i zásadních informací. Postupně, ale začalo přibývat množství lidí a korespondence, ..a tak jsem se rozhodl to udělat tímto způsobem, všichni ti přátelé se teď můžou podívat kdykoliv na tento web a nejsou odkázáni na to, jestli jim pošlu mail a jestli vůbec.

Takže jsou to Vaše stránky a  www.opravdova-skola.cz   by měla být zdrojem zajímavých, nevšedních informací a především rozcestníkem dalších takových zdrojů-webů.

Všiml jsem si, že kolem mě je spousta neuvěřitelně šikovných lidí z různých oblastí lidských činností a někdy by jste to na první pohled ani nepoznali. To stejné platí i pro virtuální realitu zvanou internet. No a já se budu v prvním i druhém případě snažit na tyto lidičky a jejich tvorbu zde upozorňovat. Myslím, že se to týká i přímo Vás. Myslím, že i Vy jste vyjímečný člověk, který může nějakým významným způsobem obohatit své okolí. Už jen proto, že jste se dostali až sem a že se "zajímáte" a tím na "sobě pracujete". Jste úžasní a já budu vděčný i za Vaše zajímavé tipy a příspěvky, děkuji.

Tak tedy,  ještě jednou...

Srdečně vítejte na Vašem webu..

..kde se vzájemně inspirujeme a společně směrujeme(..a směřujeme :o) ) za poznáním.

"Opravdovou školou" je život sám a každý z nás dostává přesně ty lekce, které v tu danou dobu zřejmě potřebuje. Pokud jste díky úžasnému fenoménu zvanému "internet" zavítali právě na tyto stránky, znamená to, že chcete trochu jiné informace než jsou dostupné v běžných mediích, školství, atd. Odpovědi na ty nejdůležitější otázky, které potřebujete zodpovědět, které Vám možná nedají spát :o) najdete překvapivě stejně v sobě samých, ve svém nejhlubším nitru, .. a přesto někdy potřebujeme "vnější  inspiraci ", nasměrování na tu "správnou cestu", ..může to odstartovat třeba "to správné slovo", "věta", "obrázek" či "video" a najednou všechno dokonale zapadne do sebe, jako když poskládáte chybějící puzzle - obraz je ucelený, nádherný a vše dává smysl - tím by pro Vás měly být tyto stránky, které bych rád tvořil společně s Vámi. Měly by být zdrojem zajímavých, nevšedních informací a rozcestníkem dalších takových zdrojů-webů. Dopředu Vám děkuji za Vaše nápady, náměty, příspěvky, zajímavé odkazy, atd. Uvádějte prosím, jestli mohu Vaše texty, atd. vystavit na těchto stránkách. Děkuji :o)  Radek Kuchař

PS1: PS: Tento web byl založen 30.12.2012, možná zde není vše úplně dokonalé, ale jde převším o informaci a věřím, že se vždy dopídíte a dovtípíte :o)

PS2: Také držím palce se založením Vašich vlastních webů podobného ražení :o)  ..ono se to pak "někomu" hůře maže a vypíná, protože když vypnou jedny stránky, automaticky naskočí deset dalších a v tom je ta obrovská sílá internetu - "zatím" a také doufám, že na vždy!  TAKŽE  VÍCE  A  HOUŠTĚJI!

INTERNET - JEDINÉ OPRAVDU SVOBODNÉ MEDIUM DNEŠKA!