Umění a design

04.09.2013 21:13
Autor: Vladimíra Kuchařová Pár dní zpět začal opět školní rok a s ním se pomalu blíží i podzimní plískanice a nevlídné počasí. Také znáte ten pocit, kdy se prochladlí vrátíte domů a přemýšlíte, jak si vykouzlit útulnou atmosféru, která zahřeje nejen z vnějšku, ale i na duši? A co takhle se šálkem...
11.05.2013 09:31
I při výběru sedací soupravy je pár bodů, nad kterými bychom se měli zamyslet. První věcí je prostor. Pokud ho máme dostatek, svobodně je můžeme rozhodnout zda se nám líbí souprava rovná, do tvaru „L“ nebo tvaru „U“. Poslední typ je na prostor asi nejnáročnější. Co dál by měla taková souprava u nás...
16.04.2013 18:02
Při rozmístění nábytku, byste měli mít jasno jaké zóny v pokoji budou (např. čtecí, pracovní, posezení, kuchyňská část, jídelní) a kudy se v pokoji budete pohybovat např. k sedací soupravě, k jídelnímu stolu, abyste neustále neprocházeli zónou před televizí a ostatním členům, nezpříjemňovali...
06.04.2013 23:43
1. část To první na co myslet při zařizování obývacího pokoje snů je, jakou funkci má tato místnost plnit. Zamyslete se, co se všechno u Vás během dne (od rána do večera) odehrává. Zda tady trávíte většinu dne nebo naopak jen určitou část. Kolik osob se v pokoji během dne pohybuje. Jsou to osoby...
02.01.2013 21:05
Ahoj :-)  našla jsem pro Vás na netu velmi pěkný článek, jak zútulnit Váš domov..                                            ...